środa, 29 marca 2017

Lansinoh - AnalizaWkładki Laktacyjne


Superchłonne, Wyjątkowo cienkie i delikatne gwaranujące komfort i wygodę. Wkładki są pakowane pojedynczą dla sterylności i wygody. Posiadają samoprzylepny pasek, który uniemozliwia przesuwanie wkładki. Twoja bielizna pozostanie sucha w dzień i w nocy. Wkładki wyprodukowane z wyjątkowego polimeru, który będzie chronił Twoją skróę i odzież. 

Moja ocena:

Dzisiaj testuje jednorazowe wkładki laktacyjne firmy Lansinoh. Wkładki większe niż te z Rossmanna. Przy moich piersiach, które są chore przez otarcie i alergie na proszek, w którym był prany stanik wkładki, sprawdzają się super. Wkładki osłaniają całą pierś i sutki, które nie mają styczności ze stanikiem. Sutki dzięki stosowaniu Bepanthen Baby Maść i wkładek laktacyjnych, bardzo ładnie się goją i najważniejsze nie łuszczą się tak jak wcześniej, miało to mniejsze. Prawa pierś jest w gorszym stanie i do tego widać pęknięcie w sutku przez noszenie ostrej odzieży bez noszenia stanika i dzisiaj trochę z niej leciała krewka i ropa po nocy. Dzięki wkładkom stanik i bluska się wybrudziła od krwi i ropy. Warte polecenia!
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Chusteczki nawilżone z lanolinąChusteczki nawilzane z lanoliną są delikatne i łagodne dla wrazliwej skóry dziecka. Są jednocześnie wytrzymałe i wprost idealne dla dzieci karmionych piersią, które wymagają częstej zmiany pieluszek. Chusteczki są wyjmowane z poręcznego, szczelnego podajnika. Opakowanie z chusteczkami to 80 sztuk produktu.

Skład:
  • Z dodatkiem Lanoliny Lansinoh HPA,
  • Bez dodatku alkoholu.

Moja ocena:
Chusteczki nawilżane z lanoliną używam do spraw intymnych po umyciu płynem intymnym zamiast ręcznika. Moja skóra jest wrażliwa i nie akceptuje proszków, w których są prane ręczniki. Dlatego wole używać chusteczek nawilżanych, bo są łagodne i delikatne i nie doprowadzą do powstania alergii oraz zaczerwienienia w delikatnych miejscach kobiety. Warte polecenia!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Moje zakupy

1.  Wellness & Beauty Żel pod prysznic i do kąpieli o zapachu mango i papaya .  2.  Czyścik do języka firmy El-Comp 3.  Sz...