MAM BABY - Analiza

Nie dawno zawarłam współprace z firmą MAM BABY. Dziś dostałam paczkę, która zawierała produkty tylko i wyłącznie dla Dawida. Jest to syn znajomej, ma 15 miesięcy. 

Firma MAM - kilka informacji

W roku 1976 doszło do przełomu w firmie za sprawą Petera Rohriga, który wprowadził wyjątkowy design. Który obejmował odpowiednią funkcjonalność, a przy tym posiadał również właściwą wiedzę medyczną. Wszystko wdrożył w życie przy pomocy lekarzy pediatrów, projektantów, inżynierów - pochodzenia austriackim, naukowców => wspólnie stworzyli pierwszy w historii firmy smoczek. Twórca z zespołem wprowadzili nowoczesne wzornictwo i funkcjonalność produktów, rzeczy stworzonych z myślą o małych dzieciach, niemowlakach oraz noworodkach. 


Dawid dostanie do testowania, najbliższe dni:

- MAM Sport Cup 330 ml 12+ miesięcy

MAM BABY szczotka do mycia butelek i smoczków MAM Soft Brush

Primamma ciepła miseczka z przyssawką antypoślizgową 6+ miesięcy

Wszystko wygląda bardzo ciekawie, solidnie zrobione, zobaczymy jak się sprawdzą przedmioty wybrane przez moją osobę. Jestem tego bardzo ciekawa!! Moje pierwsze wrażenia bardzo pozytywne. Produkty wyprodukowane: Tajlandia, Niemcy oraz Austria. Więcej będę mogła Wam powiedzieć za jakiś czas, po dodaniu recenzji kolejnych produktów. Serdecznie zapraszam!!

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Babydream Dla Dzieci - Analiza

Odpowiedź od rodziny królewskiej

SEMILAC 074 Prussian Blue